Svatební reference

Pokud byste si chtěli ověřit konkrétní uvedenou referenci, na základě uděleného souhlasu Vám rád poskytnu emailovou adresu dané nevěsty k přímé komunikaci.

Dobrý den pane Kundráte, chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za hudební program na svatbě naší dcery Terezy v sobotu v Rakvicích. Jsme rádi, že volba dcery padla na Vás. Bylo to velmi příjemné a i díky Vám se naši hosté dobře bavili. Přejeme Vám spoustu dalších spokojených klientů, ať se Vám moc daří. Mamka nevěsty.

Andrea Maňasová

Ještě jednou bych chtěla panu Kundratovi poděkovat za vytvoření vynikající atmosféry od obřadu až do pozdních ranních hodin. Lepšího DJ na svatbu jsme si nemohli ani přát.
M+V Holasice

Vít Zajíc

"Za nás a všechny svatební hosty děkujeme agentuře In the Music a panovi Kundrátovi emoticon. Profesionální a přátelský přístup, parádně zvolená hudba přes oběd, večerní zábavu a tanečky až do rána. Měli jsme ho už od obřadu až do rána a byl prostě skvělý"

Romana Houštěková

"Rada bych touto formou moc podekovala hudebni agenture "IN the Music" a to konkretne panu Kundratovi a jeho kolegovi Davidovi, ktery si kvuli nam zkratil dovolenou, aby nam minulou sobotu tj.24.8.19 hral na svatbe. S vyberem pisnicek jsme byli nad miru spokojeni a dobre se bavili. Takze za nas davame 1 a vrele doporucujeme, jsou to opravdu profesionalove a je znat, ze uz to maji vse zmaknute."

Zuzana Lidáková

"Hrozně moc chválím pana Kundráta a přístup agentury. Domluva úžasná, bezproblémová. Výběr hudby byl podle našich představ, naprosto skvěle jsme se bavili, všichni tančili. A to se manžel dušoval, že nebude tančit, že to neumi a jak tančil:) Party jak má být . To že stihl DJ u svoji práce zabavit i zapojit do akce špunta, který mu pomáhal s osvětlením ani nemluvím, úžasný. Moc sympatický člověk, ktery svoji práci dělá na profesionální úrovni s lidským přístupem a darem a i zkušenostmi odhadnout vše tak, aby se každý bavil. Na svatbě si ho všichni pochvalovali a my ještě jednou za vše děkujeme!! Moc doporučujeme, rozhodně neváhejte se na agenturu obratit. Manželé Židakovi"

Lucie Lapková

Naše hodnocení - bylo to prostě výborné. Moc jsme si to díky Vám užili. Na svatbu jste dorazil včas, vkusně oblečen, hrál jste přesně podle našich představ a domluvy a bylo super i to, že jste vždy přizpůsobil hudbu osazenstvu, které se zrovna nacházelo na parketu. Například dětem. Všichni si Vás pochvalovali. Podle mne bylo vše na jedničku!

Otakar Varhaník

"Tak já přidávam reference na DJ Kundráta. Měli jsme ho na svatbě a velká spokojenost, s komunikaci - rychle, stručně a jasně. Dokonce nám i část svatby zvládl odmoderovat. Měla jsem jistotu, že kdyby onemocněl, tak nezůstane svatba bez hudby, zajistí záskok. Hrál podle našich představ a protože už má za sebou spousty svateb, tempo hudby přizpůsobil aktuální zábavě. Za mě, doporučuji."

Markéta Jurečková

Před tím, než jsme oslovili Vás (resp. Vaši agenturu), tak jsem oslovila ještě dva jiné DJ-e. Přístup se nedá srovnat. Oslovení DJ-ové nám neposkytli v podstatě žádné informace a když, tak jenom velice zmatené. Proto jsme hledali dál... Náhodou jsme narazili na Vás. Již od prvního emailu jsme měli pocit, že přesně víte, co potřebujeme vědět, co si musíme upřesnit a na co je ještě čas... Velice promyšlený nám přišel formulář, který nám by zaslán v ideální dobu (cca 3 týdny před svatbou). V něm byla možnost upřesnit detaily, popsat přání a jiné věci kolem samotné svatby, organizace, hudby a pod. Všeho, co bylo napsáno jste se pak i příkladně držel. Moc jsme ocenili, že jste další přání svatebčanů akceptoval a v případě nějakých (žánrových nesrovnalostí) obracel na nás. Svatebčane byly v závěru večera (resp. v ranních hodinách) tak utancování, že ani nenamítali když se hudební produkce ukončila.

Alena Bodnarová

Se službami "IN the Music" jsme byli spokojeni, produkce byla kvalitní, taktéž moderátorská komunikace s hosty, děkujeme. Organizace rychlá i přes dodávání informací z naší strany na poslední chvíli. Přejeme mnoho dalších zájemců o Vaše služby.

Lucie Fialová

Služby agentury považuji za velmi profesionální a vstřícné vůči objednavateli. Domluva probíhala telefonicky a posléze dotazníkem. S průběhem jednání jsem byl velmi spokojen. Následná realizace objdenávky, tj. dostavení DJ na dané místo ve smluveném čase, délka hudební produkce byla plně v rozsahu sjednané objednávky. Hudba byla vhodně volena DJ s ohledem na věkový průměr dané společnosti. Repertoár byl ponechán plně na uvážení DJ. Krom hudební produkce velmi pozitivně hodnotím i průběžné moderování svatebního veselí a skvělou kooperaci s osobou pověřenou koordinací her a dalších aktivit.

Lukáš Kryštof

S DJ jsme byli maximálně spokojeni. Vyhověl každému našemu přání a roztančil všechny věkové kategorie. Spoustu známých se nás ptalo odkud DJ je a kde jsme na něho narazili :) Děkujeme mockrát za to že náš den udělal ještě krásnější.

Zdeněk Ševčík

S produkcí DJe jsme nadmíru spokojeni. I s těžkým zadáním (slovenské publikum) si dokázal se ctí poradit a zabavit hostí napříč všemi věkovými skupinami. Ještě teď, 4 měsíce po svatbě, hodnotí hosté svatbu slovy "Super bolo! Všetci sa bavili, DJ bol perfektný!". A to je pro nás to nejdůležitejší. Od DJe člověk čeká, že zabaví hosty, ne novomanžele. A to se povedlo bravurně. Rozhodně budeme doporučovat dál.

Tomáš Štrbák

Všechno bylo v pořádku. S Djem jsme byli moc spokojeni a doporučujeme jej dál :-)

Daniela Svobodová

Nemám co vytknout, naopak jak komunikace přes e-mail tak na svatbě samotné bylo vše dle našich představ. DJ ktery mam hral byl skvělí, vse jsme si.domluvili a ridil se přesně dle nasi domluvy. A pokud nastala změna okamžitě nas informoval. Svatbni hosté byli rovněž spokojeni, DJ zahral kazdou písničku na přání a vydržel s námi do ranních hodin. Pokud bude treba určitě si Vaše služby objedname znovu.

Kristýna Urbanová

DJ Miloš Kundrát hrál 16.6. na naší svatbě v Dukovanech na zámku. Domluva před svatbou perfektní, odpovídal hned na emaily, s ničím nebyl problém. Dorazil v domluvenou hodinu. Během svatby výborná spolupráce se svědkem, který vše řídil a organizoval(soutěže atd..) Dobře nazvučil prostory(zámek) i osvětlení dobrý, mikrofon bezdrát bezproblémů půjčil komukoliv(výborný při větším počtu hostů a soutěžích. Skvěle dokresloval hudbou soutěže a dobrý hudební doprovod k ohňostroji. Hrál bezproblému až do rána. Vyšel ve všem vstříc. Je vidět, že se svatbami má bohaté zkušenosti a je profesionál. Doporučuji, odpadne vám jedna starost na svatbě a to hudba!

Ladislav Sobotka

Miloš nám zvučil obřad i a celou odpolední a večerní zábavu. Komunikace byla naprosto bezproblémová, vyhověl našim požadavkům a vše trpělivě vysvětloval :) Zábava nám rozhodně nevázla.

Jana Vavříková

Vše proběhlo v pořádku a bez problémů. DJ přijel včas a byl naprosto samostatný a nenáročný, co se týká příprav, zároveň byl velmi milý, slušný a ochotný vyhovět našim drobným požadavkům či změnám, které vyplynuli z průběhu odpoledne. Hudbu, kterou jsme požadovali, měl perfektně připravenou, a zbytek co hrál dle svého výběru, byl dle mého názoru vybraný velmi vhodně, protože taneční parket byl neustále plný. Náhodou jsme se s ním potom setkali ještě na jiné svatbě v září, a i zde jsem měla stejně dobrý dojem z jeho služeb a přístupu. Co se týká komunikace s agenturou před samotnou svatbou, tak nemůžu nic vytknout. Sice se mi ze začátku přístup v podobě vyplňování mnoha dotazníků a informací zdál trochu neosobní, a bylo toho na vyplnění opravdu hodně, ale ve výsledku to přineslo své ovoce a chápu, že v tom množství klientů to jinak nejde. Takže díky této dobré, rychlé a podrobné komunikaci potom mohla hudební produkce na naší svatbě proběhnout bez nejmenších komplikací. Opravdu bylo vše výborně připravené přesně podle našich představ a požadavků! Moc děkujeme a určitě budeme vaši agenturu doporučovat dále! Katka a Karel Kobelkovi

Karel a Katka Kobelová

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší agentuře za výborné služby na naší svatbě 22.7.2017. Jako DJ byl pan Miloš Kundrát vynikající profesionál, který umí svou práci odvést perfektně. Nejen, že byl velmi vstřícný našim nápadům a zahrál cokoliv nás napadlo, tak byl i ochotný uvádět naše svatební hry. Umožnil také karaoke a hosté se celý večer výborně bavili. Vřele doporučujeme!!

Jana Beránková

Naši svatbu jsme plánovali dva roky a chtěli jsme mít vše perfektní. Jedním z důležitých faktorů, aby se svatba vydařila, je i hudba, která doprovází celý den. Skutečně pečlivě jsme zkoumali nabídku na trhu, oslovili jsme mnoho společností, nechali si vypracovat cenové nabídky a vyměnili si pár zpráv. Rozhodli jsme se nakonec pro Vaši firmu, která i při těchto organizačních začátcích působila velice profesionálně a dokázala vyhovět našim požadavkům. To stejné platilo i pro samotný svatební den - pan DJ si své přístroje (včetně osvětlení) nachystal naprosto tiše, nikoho nerušil a byl perfektně připravený, vhodně do playlistu zakomponoval desítky našich oblíbených skladeb, které jsme mu dopředu poskytli, ale také dokázal splnit všechna přání našich hostů, od Duhové víly přes kapelu System of a Down :) Ochotně se zdržel dvě hodiny nad rámec domluveného času, odmoderoval svatební tombolu, uvedl novomanželský tanec. Ze zkušeností z jiných svateb mohu skutečně říct, že jsme se pro Vaši společnost rozhodli správně, protože hosté i my jako novomanželé jsme se bavili. Jako perličku na závěr, dokazující smysl pro humor pana DJ a dobrou atmosféru, kterou na svatbě dokázal spoluvytvořit, můžu zmínit, že nám jako poslední píseň zahrál Když jde malý bobr spát, na což asi už nikdy nezapomeneme:) Zpětně hodnotím naše rozhodnutí zvolit na svatbu dj z Agentury In the Music jako velmi šťastné a rozhodně bych ho neměnila.

Klára Katolická

S DJ a celou agenturou jsme byli na naší svatbě velmi spokojeni, nejen že vyšel vstříc co se našich požadavků před svatbou týkalo, ale také nám pomohli sestříhat skladby na první tanec. Co se týče samotné svatby, přivezli si veškerou aparaturu, což nám ulehčilo práci. Hudba byla ideální, líbilo se nám střídání repertoáru, bylo to pestré, nemáme rádi když se hraje "v blocích" jeden druh třeba polka, ploužák... Takže nebyl problém dynamicky měnit skladby, nakonec když už zábava pokročila, hrálo se na přání což bylo skvělé. Hosté se náramně bavili a hodnotili svatbu jako jednu z nejlepších na které byli a mluvilo se o ní celé léto, k čemuž přispěl i DJ a možnost mít jeden mikrofon s přenosnou reprogednou navíc pro program svatby.

Ondřej Šváb

Náš DJ byl Miloš Kundrát :) Výborná spolupráce a domluva. I když jsem byla asi mírně náročná a někdy už i asi trošku otravná se svými požadavky vždycky mi vyšel vstříc a nejen mě. Určitě doporučujeme :) ;)

Eva Jašová

Byli jsme moc spokojeni, fungovalo to přesně tak jak mělo. Nevím ci jinak bych dodal.

Václav Sysel

Děkujeme za hudbu na naší svatbě, o kterou se postaral přímo pan jednatel ing. Miloš Kundrát. Pokud váháte jakou hudební produkci zvolit na Vaší svatbě, můžeme Vám doporučit HUDEBNÍ AGENTURA "IN the Music". Od začátku výborný přístup a komunikace. Pan Kundrát má vstřícné a profesionální jednání. Svatební hosté chválili a dobře se bavili.

Romana Halásková

DJ byl výborný, byli jsme velmi spokojeni. Velmi dobrá komunikace, zároveň hrál dle domluvených playlistů a velmi dobře odhadnul muziku dle nálady. Ohledně veškeré komunikace s agenturou jsme byli také spokojeni.

Honza Svoboda 

Svatbu jsme měli teď v sobotu a hrál nám pan Miloš Kundrát. Pro nás ta nejlepší investice. Roztančil úplně všechny a tančili jsme až do tří do rána. A to máme netaneční rodiny, takže toto jsme určitě nečekali. Byl na prosto fantastický. Manžel je na hudbu velice náročný a i on byl nadšený. K tomu je pan Miloš velice příjemný člověk a neuvěřitelný profik. Jestli někdo váhá zda zvolit tyto DJs, tak ať neblbne."

Kristýna Chovancová

Svatbu jsme měli teď v sobotu a hrál nám pan Miloš Kundrát. Pro nás ta nejlepší investice. Roztančil úplně všechny a tančili jsme až do tří do rána. A to máme netaneční rodiny, takže toto jsme určitě nečekali. Byl na prosto fantastický. Manžel je na hudbu velice náročný a i on byl nadšený. K tomu je pan Miloš velice příjemný člověk a neuvěřitelný profik. Jestli někdo váhá zda zvolit tyto DJs, tak ať neblbne.

Aneta Čermáková

Na naší březnové svatbě nám hrál pan Miloš Kundrát a vše bylo perfektní. Celou dobu před svatbou s ním byla výborná komunikace, odpovídal vždy rychle, a už tenkrát jsem neměla pochyby, že vše dopadne výborně. Na svatbu dorazil přesně v domluvený čas a hrál dle našich přání i přání hostů. Spokojenost a doporučujeme.

Eva Jašová

I já jsem se na základě pozitivních referencí a doporučení od mých známých rozhodla pro služby této agentury. Způsob komunikace při rezervaci našeho termínu proběhl nad očekávání rychle. Nebyl žádný problém s vyhověním námi požadovanému času. Za sebe mohu z tohoto pohledu jen doporučit, už z velmi příjemného, profesionálního a vstřícného jednání.

Michaela Raabová

Na svatbe jsme měli pana Rudolfa Spicaka a největší spoojenost!Zabava se ani na chvili nezastavila a proto chvalim nejen vyber hudby, ale také pratelsky pristup. Domluva byla uplne bez problemu a splnili všechna nase praniemoticonJeště jednou dekujeme za to, ze diky vam nase svatba byla opravdu nezapomenutelna!Mohu jen doporucit!!!

Petra Zvolská

Vřele doporučuji! Hrál nám pan Martin Hladík, vše proběhlo v pořádku, spolupráce výborná, komunikace s agenturou během domlouvání podrobností skvělá, rychlé a přesné odpovědi. Jedním slovem super !!!! Doporučuji kudy chodím :D

Jana Hanzlová

DJ zvládl jste skvěle naši rozlítanou svatbu, posun harmonogramu i naše přiopilé hosty dožadující se HU HU HU :) Po celou dobu jsme neměli potřebu jakkoliv zasahovat do hraní a skvěle doplnil atmosféru našeho velkého dne, závěrečná moderní současná pasáž na přání mého manžela byla perfektním rozloučení. Zároveň ochotně vypomohl naším přátelům s organizováním her a nenechal je tápat.

Lucie Žilková

Na základě uváděných referencí jsme se domluvili s touto agenturou a ani v nejmenším nelitujeme. Před svatbou nám bylo vše dopodrobna vysvětleno a komunikace byla moc dobrá, neměli jsme co řešit. Cena přijatelná :) Hrál nám p. Hladík - velký sympaťák, skvělá domluva a hrál přesně, jak jsme si přáli - a to jsme přání měnili i dle situace. Dokázal zabezpečit ozvučení obřadu a vše bylo perfektní. Moc děkujeme a doporučujeme! S touto agenturou si můžete jednu "starost" proměnit v "radost" :))

Alena Kučerová a Zdeněk Adamec

Chtěli bychom s manželem moc poděkovat agentuře IN the Music za skvělou večerní zábavu na naší svatbě! Už od začátku byla v panem Ing. Kundrátem skvělá domluva a vše bylo jasné :) Je to pán na svém místě, více slov asi netřeba. Určitě maximálně doporučujeme a děkujeme!!! :) P+R

Petra a Roman Měšťánkovi

Tým pana Miloše Kundráta a jeho samotného můžeme jen doporučit, vyšel nám vstříc a dal nám rady, při řešení problémů s odstoupením od jiného DJ, kterého jsme měli prvně domluveného na naši svatbu (bohužel v zaří získal spoustu negativních referencí od známých (neúčast na svatbě a nudná náhrada, udajné střevní potíže, což nás znepokojilo, proto jsme museli jeho produkci zrušit. Nicméně pan Kundrát zachránil naši situaci a toho si moc ceníme. Velké doporučení zejména potom platí pro Dj Rudolfa Špičáka ;-), který hrál na naši svatbě. Komunikace a přípravy proběhly podle předběžné domluvy, Ruda dorazil v domluvený čas. Hudba byla dle našich představ a domluvy. Musím říct, že všichni svatební hosté si to patřičně užili bez negativních ohlasů.!!!! Proto jednoznačně za nás velké ANO !!!! záruka 100 % hudení spokojenosti pro vás a vaše svatební hosty!!!!!

Lubomír Šánek

My také můžeme jen doporučit!!! Profesionál ve všech směrech, pokud někdy do budoucna budeme opět potřebovat DJ, určitě se zase ozveme ;)

Kateřina Smatanová

Přidávám kladné hodnocení za velmi vstřícný přístup.

Sylva Skálová

Rozhodně doporučuji agenturu In the Music! Komunikace s panem Kundrátem naprosto perfektní, bleskové reakce, ochota, vstřícnost prostě tak to má být! Na svatbě nám hrál p. Hladík - velmi sympatický, zábavný, ochotný, přizpůsobivým pán - skvělá komunikace, hrál vše dle našich představ, všichni se bavili... Neměnila bych supr rozhodnutí - určitě doporučuji!! Děkujeme moc bylo to supéer :)) Dlouho na to budeme vzpomínat... Pan Hladík je jednička!! :)

Michaela (Hartmannová) Dolejší

Přidávám se a doporučuji, komunikace s panem Milošem Kundrátem, byla na jedničku, všechno bylo naprosto skvělé a všichni hosté byli moc spokojeni.

Viera Michalovova

Jsme velmi rádi, že jsme si na naši svatbu vybrali pana Miloše Kundráta. Od začátku až do konce s ním byla výborná komunikace, je velmi ochotný a pečlivý. Díky jeho zkušenostem nám k hudbě dal i několik rad a postřehů. Chtěli bychom Vám velmi poděkovat. Už od začátku kdy jsem Vás poprvé kontaktovala s Vámi byla skvělá komunikace. Byl jste ochotný, pečlivý a snažil se nám dát i takové informace, na které bysme pozapomněli :) Byla jsem mile překvapená, když jsme vešli do sálu a Vy už jste byl připraven, i přesto, že to pro Vás muselo být časově náročné. Toho si moc vážím. My s manželem jsme byli s hudbou moc spokojeni. Na svatbě byly různé věkové kategorie a je to určitě náročné sladit dohromady, což by člověk měl mít pochopení. Přáli jsme si, abyste hrál různé žánry, tak jak jste hrál a za nás jste to zvládl na jedničku :) Na svatbě byla úžasná atmosféra a večer i další dny potom nám kamarádi i rodina svatbu opěvovali, jak skvěle se bavili! A že si skvěle zatančili jsou důkazem i videa :) Děkujeme za to, že jste nám na svatbě vytvořil skvělé hudební prostředí, a že jsme se díky tomu mohli skvěle bavit a tančit až do rána :) Přejeme mnoho úspěchů a spokojených tanečníků.

Zuzana (Křikavová) a Michal Hamžikovi

Přidávám se ke kladnému hodnocení zdejších nevěst. Kontakt na pana Miloše jsem dostala od kolegyně, která byla také velmi spokojená. Oceňujeme milý profesionální přístup i ochotu zůstat déle, než bylo domluveno. Nic není problém emoticon Určitě doporučuji!

Kateřina (Píchová) a Ladislav Knápkovi

Tak přidávám čerstvou zkušenost. Nám na svatbě zahrál Miloš Kundrát. Svatebčané a my byli spokojeni - hudba byla dle našich představ s dodržením našich požadavků. Úžasně cítil náladu na parketě. Bylo-li více zamilovaných párů na parketě ve stejnou dobu, byla rychlá písnička okamžitě vystřídána hitovou pomalou skladbou. Když si lidé chtěli popovídat a odcházeli ke svým stolům, hudba se vkusně změnila v podkresovou, která nerušila při povídání. Přestože pro nás Miloš nezajišťoval ozvučení obřadu, ještě na poslední chvíli, 2 dny před svatbou, pro nás ještě udělal i ořez námi vybrané dlouhé skladby na obřad, kterou jsme dostali od jednoho interpreta.

Meggie (Kukharchuk) a Martin Karešovi