Svatba s DJ

Rozhodli jste se pro služby diskžokeje, protože znáte přednosti této volby, ať už z doslechu nebo ze stránek konkurence. Samozřejmě nic nechcete nechat náhodě, a proto jste si prošli všechny možné nabídky svatební hudby, které by splňovaly vaši představu. A protože stále ještě nejste rozhodnuti, pokusím se Vás přesvědčit svou odlišností od běžných svatebních diskžokejů.

  • moderátor s uceleným přednesem a silně přátelským akcentem

  • vždy společensky oblečen, nikdy v kšiltovce, riflích či v teniskách

  • přirozená slušnost a přátelský přístup ke všem svatebním hostům

  • přestávky pro běžné hovory svatebních hostů, kteří nechtějí tancovat

  • svatební hry pouze na přání novomanželů, nikdy nucený program

  • repertoár z písní, které zaujmou široké spektrum svatebních hostů

  • ozvučení svatebního obřadu a svatebního oběda již v ceně služby

  • specializace zcela na svatby; žádný DJ, co si odskočil z klubu

Nezapomeňte, svatbu nezopakujete, a proto nepodceňte ani další důležité aspekty,
které zaručují profesionálně odvedenou práci:

Hi-End ozvučení

Moderátor celého dne

200+ odehraných svateb

Repertoár určujete Vy

Komunikacepřímo s Vašim DJ

Ověřené reference

Jak probíhá rezervace termínu

ZASLÁNÍ VAŠÍ POPTÁVKY

Rozhodla jste se, že zašlete poptávku. Jak na to? Vyplňte prosím všechny požadované informace ve formuláři poptávky. Ke každé poptávce je přistupováno individuálně a cena je přizpůsobena všem aspektům Vaší svatby (místu konání, délce produkce, počtu svatebních hostů). Informace o Vaší svatbě vyplňte prosím co nejpřesněji. I taková na první pohled pro hudbu nepodstatná informace o počtu svatebních hostů ovlivňuje například výběr vhodného ozvučení. O úspěšném doručení Vaší poptávky budete ihned po odeslání informováni.

INFORMACE O VOLNÉM TERMÍNU

Do 24 hodin (v pracovních dnech) můžete očekávat informaci o volném termínu. V případě, že termín je stále volný, obdržíte veškeré důležité informace o mé nabídce včetně přesné ceny, která se odvíjí od všech Vámi zaslaných informací o Vaší svatbě.

ODSOUHLASENÍ NAŠÍ NABÍDKY

Obdrželi jste podrobné informace o mých službách, o ceně a podmínkách uskutečnění hudební produkce. V této chvíli již je rozhodnutí pouze na Vás. S rozhodnutím neotálejte. Poptávaný termín je stále nabízen. Teprve po zaslání vašeho souhlasu s nabídkou, je termín napevno zarezervovaný a dále nenabízen.

Co můžete očekávat po rezervaci termínu

BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ

Po rezervaci svatebního termínu komunikace mezi námi nekončí. Dále jsme Vám plně k dispozici pro řešení organizačních otázek. Z našich bohatých zkušeností z již odehraných svateb Vám můžeme na přípravu svatby poskytnou zcela jiný pohled. Dotknout se otázek, které by Vás třeba ani nenapadly. Na Vaše otázky Vám vždy odpovíme do 24 hodin od zaslání dotazu.

POTVRZENÍ REZERVACE

Všech 99 % svatebních poptávek probíhá pouze po internetu. Veškeré informace zasíláte emailem, v krajních případech sdělujete informace o Vaší svatbě telefonicky. A proč tomu tak je? Vše, co je písemně na papíře je lépe uschovatelné, tudíž dohledatelné. Jistíme tak nejen sebe, že bychom na něco důležitého zapomněli, ale i pro Váš klid máte možnost vždy zpětně náhlednout, co vše jsme si již společně mezi sebou odsouhlasili. V případě zájmu zasíláme poštou písemné potvrzení.

PŘEDSVATEBNÍ DOTAZNÍK

Přibližně měsíc před termínem Vaší svatby obdržíte tzv. předsvatební dotazník, který slouží k zaznamenání všech důležitých detailů Vaší svatby. Ať už je to přesné místo konání, harmonogram Vaší svatby nebo důležité organizační informace a v neposlední řadě Váš oblíbený repertoár, který si přejete na svatbě slyšet včetně oblíbených interpretů a konkrétních písní.

Na co se můžete spolehnout v den svatby

VČASNÝ PŘÍJEZD

Na každou svatbu přijíždíme vždy s předstihem a s dostatečnou rezervou pro případ dopravních komplikací. Pokud se tak stane, vždy telefonicky pověřenou osobu pro kontakt s DJ (svědek, svědkyně, koordinátorka ...) informujeme o nastalé nemilé situaci a o případném zpoždění. Jákekoliv i námi nezaviněné zpoždění se následně snažíme kompenzovat bezplatným prodloužením hudební produkce.

JISTOTA SVATBY S HUDBOU

Hned od prvního kontaktu víte, jaký DJ bude mít Vaši svatbu na starosti. A co když přidělený DJ onemocní nebo mu do Vašeho termínu příjde nenadálá soukromá událost? Vždy budeme mít pro Vaši svatbu náhradu z našich řad. Můžete se tak spolehnout, že na svatbě nebudete bez hudby. Každá námi potvrzená účast na svatbě je pro nás maximálně závazná.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP DJ

Na profesionálním a hlavně příjemné přístupu si zakládáme. Svatba je romantickou událostí a navíc Vaší soukromou, tudíž je důležité, aby i poskytovatelé služeb, kteří se na okamžik stávají součástí Vaší rodinné sešlosti, nebyli morousové. DJ plně zapadne mezi Vaše svatební hosty. Nestane se tak, že se budete muset před svou rodinou a svatebními hosty za objednaného DJ stydět.